Matrak Blog yeni bir site olabilir fakat ben yani sahibi uzun zamandır bu sektördeyim. Haliyle hangi temanın güzel olup, hangi temanın iyi olduğunu az çok biliyorum diye düşünüyorum. Bu yazımda sizlere kendi sitemde de kullandığım ve oldukça da beğendiğim OnePress Blogger temasını tanıtacağım ve tema ile ilgili düşüncelerimi paylaşacağım. 
OnePress Blog, Magazin ve Haber Blogger Teması olarak başlığını seçmenin nedeni bu temanın hem bir blog sitesi için ideal olması, hem magazin sitesi için ideal olması hemde haber siteleri için oldukça ideal olmasından kaynaklanıyor. Zira tema gerek sahip olduğu özellikler ile gerekse de göze hoş gelen tasarımı ve mobil uyumlu olması ile bu üç alandaki siteler için tam bir biçilmiş kaftandır denilebilir.
OnePress teması tam responsive bir tema olup, istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz, tamamen farklı bir tasarım oluşturmak isteyenlerin tercih edebileceği arama motoru dostu bir temadır. İnternette bulduğunuz diğer temalarla kıyasla çok daha hızlı bir temadır. Çünkü bu tema en iyi ve en gelişmiş blogger şablonu optimizasyon teknikleriyle oluşturulmuş bir temadır. Ayrıca bu tema adsense veya diğer hizmet reklamları için mükemmel olan birden fazla reklam alanlarına sahip olduğu için kazançlarını artırmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.
onepress blogger teması
Dostlar OnePress blogger temasını free ve premium versiyonları olmak üzere iki şekilde alıp kullanabilirsiniz. Free versiyonunu indirdiğinizde elbette bazı kısıtlamalarla birlikte kullanmanız gerekiyor. Mesela siz free versiyonunu indirdiğinizde en basitinden istediğiniz her alana reklam ekleyemiyorsunuz. İndirdiğiniz temadaki kodlar şifreli komut dosyası ile geliyor. Footer bölümünde yer alan yapımcı adını ve linkini kaldıramıyorsunuz. En önemlisi de 6 aylık premium destekten mahrum kalıyorsunuz. Bütün bunları göz önüne alarak free versiyonunu indirip gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yok ben premium sürümünü satın alıp o şekilde kullanmak istiyorum derseniz de temanın güncel fiyatı 9.95$ olarak bir meblağ ödemeniz gerekiyor. Bu temanın premium versiyonunu aldığınızda yukarıda free versiyon için saydığım kısıtlamaların hepsine sahip oluyorsunuz, hatta müşterileriniz için bile bu temayı kullanabiliyorsunuz. Zaten temanın özelliklerini say say bitmiyor. Premium temayı satın aldığınızda bütün bu özelliklere sahip bir tema sahibi olmuş oluyorsunuz.

Temayı alıp kurduğunuzda blogegr panelinde yerleşim butonuna girdiğinizde sizi heyecanlandıracak şeylerle karşılaşabileceğinizi söyleyebilirim. Çünkü hiç kod bilgisi dahi bilmeden ortaya çok profesyonel bir site çıkarabilecek her şeyi çok kolay bir şekilde yapabileceğinizi söyleyebilirim. Yine blogger panelindeki tema butonuna tıkladığınızda ve oradan da özelleştir seçeneğine geçtiğinizde temayı kendi zevkinize göre ve hayal gücünüze göre gerek renkleri ile oynayarak gerekse de yazı fontlarını değiştirerek istediğiniz şekle sokabiliyorsunuz.

Dostlar OnePress blogger temasını yaklaşık bir aydır ben sitemde kullanıyorum ve oldukça da memnun olduğumu söyleyebilirim. Ben sade siteler sevdiğim için tema ile fazla oynamak istemedim ama siz bu temaya sahip olduğunuzda her şeyi ile oynayabiliyorsunuz. Bu arada temanın bir de dark teması vardır. Premium sürümünü aldığınızda dark temasına da sahip oluyorsunuz. Temayı aldığımdan bu güne 4 defa  güncelleme aldı. İnanın ben güncellemeleri takip etmekten ve siteyi güncellemekten yoruldum diyebilirim. Yine destek konusunda destek alabileceğiniz yerler mevcut. Gerekli bilgiyi temanın indirme sitesinde bulabileceksiniz. Tema için demo isteyenler siteme bakabilirler. Onun dışında temayı satın almak isteyenler için temanın indirme ve satın alma adresini aşağıya bırakacağım.

Not : Yazıyı okuyanlar acaba tema sahibi bu mu veya bu adama para mı verdi de bu kadar övüyor diye düşünebilirler. Tema yapımcısıyla uzaktan yakından bir alakam yok ve tema yapımcısından en ufak  bir şey de almadım. Aksine temaya ücretini vererek sahip oldum. Ben sadece temayı beğendiğim ve belki yararlanmak isteyen olur diye bu yazıyı paylaştım.

Tema indirme ve satın alma adresi : templateify

2 Yorumlar

  1. Temayı kullanıcı olarak kullanıyor olup tanıtmanız ve bilgilendirme yaptığınız için tşkler

    YanıtlayınSil
  2. Bende bugün aldım bu temayı yarın search conseldan indekslemesine bakacaığım

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski