Geçenlerde Youtube'de gezinirken Barış Özcan'ın 10 kitap tavsiye 10.000 KİTAP HEDİYE başlıklı videosuna denk geldim ve gerçekten videoyu görünce heyecanlandım diyebilirim. Barış ÖZCAN, benim Youtube'de takip ettiğim bir kişi, videolarını da ilgiyle takip ediyorum fakat bu videosu beni heyecanlandı. Zira kitap hediye etme gibi bir video olunca ve hediye edilen kitap sayısı da 10.000 olunca hem çok sevindim hemde katılmak istedim.
barış özcan 10 kitap tavsiye
Videoda anlatıldığı gibi başvuru formunu doldurup gönderdim ve herkes gibi çekiliş sonucunun açıklanmasını bekledim. Aradan geçen zaman içerisinde çekiliş yapıldı ve çekiliş sonucunda kitap kazananların listesi BKM Kitap sitesinde paylaşıldı. Hiç vakit kaybetmeden listede ismimin olup olmadığına baktım ama ne yazık ki ismimi göremedim. Ne yalan söyleyim ismimi listede göremeyince çok üzüldüm. Başvuru yaparken çıkar herhalde dedim kendi kendime ama maalesef ismim listede yoktu.

Barış Bey'in konu ile alakalı videosunu aşağıda paylaşacağım. Ben şahsen video platformlarında böyle videoların olmasını çok istiyorum.Yanlış anlaşılmasın bunu sadece başvurayım da bedavadan kitap kazanayım diye demiyorum. İyi bir kitap iyi bir arkadaştır sözünden yola çıkarak diyorum ki insanların kalbine böyle şürprizlerle dokunabilir ve onları hem mutlu edebilirsiniz hem de kitap okumasına vesile olabilirsiniz.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski