İninal ile ilgili daha önceki konularımda ininal kart satış noktaları ve ininal karttan ininal karta para transferi hakkında bilgi paylaşımında bulunmuştum. Bu yazım ise ininal sanal kart iptal etme ile ilgili olacaktır. Yine sahip olduğum bilgilerim dahilinde ve dilim döndüğünce sizleri de sıkmadan doğru bilgileri sizlerle paylaşarak konuyu aktarmaya çalışacağım. 
ininal sanal kart iptal etme

İninal sanal kart iptal etme işlemini yapmanız için yapmanız gereken ilk şey ininal sitesine girmek olacaktır. Siteye giriş işlemini gerçekleştirdikten sonra online işlemlere giriş yapmanız lazım. Bu aşamaya geldikten sonra sistemde eyr alan aktif ve pasif bütün kartlarınızı görebiliyor olacaksınız. Siz kullanıma kapatmak istediğiniz kartın yanında yer alan kart hareketleri butonuna tıklayacaksınız. Bu akışı takip ettiğinizde karşınıza 3 adımlı güvenlik paketi çıkacaktır. Burada yapmanız gereken en önemli nokta bu güvenlik adımlarını geçmenizdir. Güvenlik basamaklarını geçtikten sonra kartı kapat butonuna tıklıyorsunuz ve kartınızı kullanıma kapatmış oluyorsunuz. 

Bu arada bu detaya da dikkat etmenizde fayda vardır. Sistem en fazla 3 sanal kart kapatmaya izin veriyor. Bu detaya dikkat ederek bu işlemleri yapmakta fayda vardır.

Post a Comment

Daha yeni Daha eski