Profesyonel olmasam da çok uzun zamandır site işleri ile uğraşmaktayım. Yeri geldiğinde forumlarda para vererek sitelerim için logo, banner veya sosyal medya tasarımları yaptırdım. Bazen ise artık taşın altına elimi koymam  gerektiğine kanaat getirerek kendim bir şeyler yapmaya çalışıyordum. Kendim bir şeyler yapa yapa artık ortaya bir şeyler çıkarabildiğim kanısına vardım ve ihtiyacı olanlara bir şekilde yardımım dokunsun diye elimden geldiğince ücretsiz bir şekilde logo olsun, reklam bannerları olsun, sosyal medya tasarımları gibi kimin neye ihtiyacı varsa karşılıksız bir şekilde yapabildiğim kadarı ile yapacağım.
bedava logo
     Öncelikle bunları nasıl yaptığımı ve ne sıklıkla yapacağım ile ilgili bilgi vermeye çalışayım. Bir kere dediğim gibi ben profesyonel bir tasarımcı değilim. Haliyle benim yaptığım tasarımlar belki çoğu zaman sizin işinizi bile görmeyebilir ama tasarım zevkime güveniyorum ve yapacaklarımı da beğenip kullanacağınızı düşünüyorum. Ben tasarımlarımı bilgisayarıma program indirip yapmıyorum. Üye olduğum bir site üzerinden yapıyorum. Diğer bir husus ise öyle çok sık veya her gün birilerine logo veya banner yapacak kadar ne zamanım var ne de buna imkanım var. Onun için haftada bir kişiye istediği tasarımları yapmayı düşünüyorum. Arada belki boş zamana göre veya isteklerin yoğunluğuna göre bir şekilde bunları artırabilirim.

     Tasarımlarınızı yapabilmem için konu altında yer alan yorum bölümünde yorum olarak yazabilirsiniz. Yorum dışında sitemin iletişim bölümünde yer alan gerekli alanları doldurup da gönderebilirsiniz.
Bana iletmeniz gereken bilgiler  bazı bilgiler vardır. Gerekli bilgileri aşağıda paylaşacağım şablona göre gönderebilirsiniz.
Site adı :
Slogan :
Boyut :
Not : ( Tasarım ile ilgili bana iletmek istedikleriniz)
     Yukarıda paylaştığım gerekli bilgileri bana iletmeniz halinde eğer çok çok önemli bir durum yoksa en geç bir hafta içinde tasarımlarınızı yapıp size teslim edeceğim. Ücretsiz logo ile ilgili yazabileceklerim bunlardan ibarettir.

5 Yorumlar

 1. ücretsiz logo gibi güzel bir hizmet gerçekten çok iyi olmuş grafik tasarımla ilgili şeyleri bilmeyen kişiler sizden yardım alarak güzel logolar ve bannerlar yapabilir kolay gelsin

  YanıtlayınSil
 2. Matrakblog içerik üretmenin yanında çağdışı bir şekilde ücretsiz bir şşeklide logo ve banner yapmaya başlamış. Açılışın şerefine olduğunu düşünüyorum... Site içeriğine bakılırsa güzel logo ve bannerlar çıkacağına eminim. İyi çalışmalar...

  YanıtlayınSil
 3. Hocam ben açıkcası internet üzerinde ücretsiz uygulamaları ile yapmaya çalışıyorum fakat çok kaliteli olmuyorlar. Bionluk gibi sitelerde uygun fiyata arıyorum o şekilde de hazır template'ler üzerine giydirilmiş logolar oluyor. Sizden ricam varsa elinizde örnek çalışmalarınız yazınıza eklerseniz en azından ben ve benim gibi potansiyel müşterileriniz için güzel bir adım ve örnek olabilir :)

  YanıtlayınSil
 4. Logo yaptırmak büyük dert ama biraz uğraş ile logo tasarımı bizde yaptırabiliriz. Sizin gibi bir websitesi yapmak imkansız ama olsun.

  YanıtlayınSil
 5. Hizmetinizi beğendim, benim için gerekli değil fakat ihtiyacı olanlar için güzel bir hizmet olacaktır. Hizmet için teşekkürler. :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski