Her güzelin bir alıcısı vardır misali insanların yarar sağladığı her malın, her ürünün de alıcısı olacaktır. Ön ödemeli kartlar da bu alıcısı olan ürünlerden olacak ve olmaya da devam edeceklerdir. Çünkü sahip oldukları özellikler itibari ile oldukça büyük bir kesimin ihtiyacını giderebilme potansiyelleri vardır.
ininalden ininale para aktarma

İninal ülkemizde faaliyet gösteren ve çıkardıkları ininal kart ile ön ödeme noktasında bir ihtiyacı giderme çabası içerisinde olan bir firmadır. İninal kartın birçok avantajı olmasına rağmen bu yazımda bunlar üzerinde durmayacağım. Bugün ininal karttan ininal karta para transferi ile ilgili bilgi vermeye çalıacağım. Çünkü web aramalarında ininal karttan ininal karta para aktarma nasıl yapılır gibi sorularla sıkça karşılaşan biriyim ve ben bu konuya duyarsız kalmak istemedim.

İninalden ininale para aktarma işlemini yapmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Bunu yapabilmeniz için sahip olmanız gereken ilk şey ininal cüzdan uygulamasıdır. İninal cüzdan uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra yapmanız gereken ilk şey ise para göndermek istediğiniz kişinin barkod numarasını girip ve okutmanız olacaktır. Barkod numarasını okuttuktan sonra göndereceğiniz para miktarını belirliyorsunuz. Göndereceğiniz para miktarını belirleyip açıklama kısmına gerekli açıklamayı da yazdıktan sonra devam tuşunu basıp işleminizi bitiriyorsunuz.

Kısaca anlatmak gerekirse ininal karttan ininal karta para gönderme prosedörü yukarıda anlattıklarımdan ibarettir. Burada anlattıklarımı harfiyen yaptıysanız para aktarma işlemini doğru yapmışsınız demektir.

5 Yorumlar

 1. yazınız için çok teşekkür ederim arkadaşıma para göndericektim ama bulamıyodum şimdi yaptım tekrardan teşekkürler

  YanıtlayınSil
 2. Bir ininal kullanıcısı olarak para transfer işlemlerini bende kullanıyorum ve sizin yazmış olduğunuz prosedürler doğrultusunda ilerlediğimde para transfer işlemimi yaptım. Teşekkürler

  YanıtlayınSil
 3. İlk başlarda basit harcamalar için kullanıyordum ininal kart'ı fakat sonralar zaman zaman sosyal medya ve internet işlerimde ödemeler yapmak için kullanmaya başladım o yüzden ister istemez dışarı çıkmadan ininal kart para transferi olayını öğrenmem gerekiyordu. Çok işime yarayan bi yazı oldu çok teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 4. innial karttan innial karta para transferi yapamıyorken bu yazıyı gördüm.İşime çok yaradı. Yanlız innial kart para kesiyor mu?

  YanıtlayınSil
 5. Yazı için teşekkürler, İninal kartından farklı bir İninal karta para transferi yapanlar için yararlı bir içerik olacaktır. Daha fazla bilgi içerikli yazı bekliyoruz. :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski