Ülkemizde faaliyet gösteren, ön ödemeli kart alanında önemli bir açığı kapatan ininal firması, çıkardığı ininal kart ile özellikle oyun severler ve 18 yaşından küçükler için çok önemli bir yer edinmiştir. Peki ininal kart satış noktaları nelerdir? Gelin hep birlikte ininal kart satılan yerlere bir göz gezdirelim.
İninal kart bünyesinde birçok güzel özellikler barından bir karttır. Burada elbette bu özelliklere değinmeyeceğim zira bu konumuzun başlığından da anlaşıldığı gibi bu yazımda ininal kart satış yerlerini anlatacağım.
ininal kart satılan yerler

İninal kart fiziksel satış noktaları

Türkiye'nin güvenli alışveriş kartı ininalı ülkemizde faaliyet gösteren birçok yerden alabiliyorsunuz. İninal kartı D&R, Kim Market, Migros, Pratik İşlem, Şok Market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar'dan gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

İninal kart online satış siteleri

Kartım benim ayağıma gelsin diyenlerdenseniz de çok kolay bir şekilde ininal kart sahibi olabiliyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey vereceğim sitelerden ininal kart siparişinizi vermeniz ve kartınızı beklemeniz olacaktır. İninal kartı D&R, hepsiburada.com, n11.com,Teknosa ve Vatan Bilgisayar'dan internet üzerinden sipariş ederek ayağınıza isteyebilirsiniz. Burada paylaştığım siteler zaten ülkemizin en büyük alışveriş siteleri olduğu için gönül rahatlığıyla internet üzerinden de kartı sipariş edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Bir aralar İninal kartı kullanmıştım. Fakat İninal kart çok ücret kesiyor. İninal kart yerine masrafı bulunmayan vadesiz banka kartlarını tercih ederim.

    YanıtlayınSil
  2. Peki bu karta nasıl yükleme yapıyoruz? Veya yüklediğimiz paraya limit koyabiliyor muyuz?

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski